Kontakt z nami Telefon: 883-127-106 Email: medest@onet.eu

Oferta Gabinetu

LINERASE- BIOAKTYWNY ATELOKOLAGEN

To nowej generacji biomateriał do rekonstrukcji i odbudowy tkanki podskórnej. Linerase- atelokolagen typu I-stymuluje produkcje nowych fibroblastów, które wytwarzają endogenny kolagen typu III przyczyniając się do poprawy kondycji skóry, a tym samym młodszego wyglądu. Bioaktywny preparat przeznaczony jest do regeneracji i odbudowy skóry, redukcji wiotkości, rozstępów i blizn zanikowych, przywrócenia sprężystości i elastyczności, wygładzenia zmarszczek.

Więcej


BOTOKS

Jad kiełbasiany, botoks, toksyna botulinowa – to wszystko nazwy tego samego związku, wytwarzanego przez bakterie Clostridium botulinum, czyli pałeczki jadu kiełbasianego. W dermatologii estetycznej toksyna ta wykorzystywana jest stosunkowo od niedawna, to znaczy od lat 90-tych dwudziestego wieku.

Więcej


WYPEŁNIACZE:

KWAS HIALURONOWY

Kwas hialuronowy jest naturalnym składnikiem występującym w tkankach organizmu. Znajduje się w całym ciele. Wypełnia przestrzeń międzykomórkową, a w skórze stanowi ponad 50% i doskonale ją nawilża. Niestety, z wiekiem ilość kwasu hialuronowego drastycznie maleje. Nasza skóra starzeje się i po 40 roku życia mamy już go o połowę mniej.

Więcej


NICI HIALURONOWE

Zabieg "nici hialuronowych" jest przeznaczony dla osób, które utraciły gęstość i jędrność skóry. Zmiany te mogły pojawić się z powodu wieku lub poprzez nieodpowiednią pielęgnację (niestosowanie kremów pielęgnacyjnych, lub zniszczenie skóry wskutek nadużywania solarium). Dolna granica wieku to 18 rok życia, górnej – brak. Najlepsze efekty oczywiście uzyskujemy w grupie wiekowej 25-50 lat.

Więcej


MEZOTERAPIA IGŁOWA

Mezoterapia to metoda wykorzystywana do leczenia różnych chorób skóry, polegająca na wstrzykiwaniu małych dawek substancji leczniczych bezpośrednio w miejsca zmienione chorobowo. W latach siedemdziesiątych XX wieku francuski lekarz M. Pistor zaczął wykorzystywać metodę mezoterapii w dziedzinie dermatologii estetycznej.

Więcej


DERMAPEN

Dermapen jest urządzeniem stosowanym w medycynie estetycznej, którego zadaniem jest poprawienie wyglądu skóry. Może być ono stosowane zarówno do zabiegów na twarzy, jak i na całym ciele.

Więcej


PLASMA RI- KOREKCJA OPADAJĄCYCH POWIEK (BLEFAROPLASTYKA)

Urządzenie PLASMA RI wykorzystuje zjawisko plazmy, nazywanej (obok gazu, cieczy i stałej materii) czwartym stanem skupienia. Stanowi ono najnowsze osiągnięcie w dermatologii estetycznej i chirurgii plastycznej.

Więcej


KARBOKSYTERAPIA

Karboksyterapia to bezpieczne i kontrolowane zastosowanie medycznego dwutlenku węgla (CO₂).Terapia dwutlenkiem węgla znana jest od wielu, wielu lat, początkowo z lecznictwa uzdrowiskowego. Zabieg poprawia krążenie w tkankach, teksturę i elastyczność skóry, stymuluje produkcję nowego kolagenu i tworzenie nowych naczyń włosowatych.

Więcej


FRAKCYJNA RADIOFREKWENCJA MIKROIGŁOWA

Thermage mikroigłowa - thermolifting i mikroiniekcja – DWA W JEDNYM - to nowatorska metoda przeprowadzania zabiegów niechirurgicznego napinania, ujędrniania oraz konturowania skóry twarzy i ciała. Powstrzymuje efekty upływającego czasu i przeciwdziała skutkom starzenia się skóry poprzez pobudzenie naturalnych procesów regeneracyjnych.

Więcej


PEELINGI MEDYCZNE

Głębokie peelingi medyczne pomagają w likwidacji przebarwień, blizn potrądzikowych, czy w spłyceniu zmarszczek, gdyż wspomagają naturalne procesy regeneracji i odmłodzenia skóry.

Więcej


COSMELAN

Terapia Cosmelanem jest najlepszą obecnie metodą usuwającą plamy i przebarwienia skórne różnorodnego pochodzenia. Wyróżnia się bardzo dużą skutecznością - w 98% przypadków przebarwienia usuwane są całkowicie. Zabieg zwęża również pory, reguluje wydzielanie łoju oraz stymuluje odnowę kolagenu, co objawia się wyraźnym odmłodzeniem skóry.

Więcej


OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE (PRP) - REGENERIS

Rewitalizacja skóry z użyciem osocza bogatopłytkowego (PRP) - tzw. "wampirzy lifting"

To niechirurgiczny zabieg wykorzystujący tzw. Platelet Rich Plasma (PRP), czyli płytkowe czynniki wzrostu, które znajdują się we krwi każdego człowieka - odpowiadają one m. in. za regeneracje tkanek po urazach.

Więcej


NICI PDO

Zastosowanie wchłanialnych Nici PDO First Lift (Multi Picture Filaments) pozwala na rewelacyjne efekty.

System nici PDO powstał kilka lat temu w Korei Południowej i jest obecnie wykonywany w wielu krajach (USA, Brazylia, Rosja, Japonia, oraz w Europie Zachodniej). Produkt posiada medyczny certyfikat bezpieczeństwa CE dopuszczający do stosowania w całej Unii Europejskiej.

Więcej


EXILIS

Exilis to najskuteczniejszy i najszybszy sposób skutecznej redukcji tkanki tłuszczowej i ujędrniania skóry.
Potwierdzeniem tego jest przyznany mu laur „Prix de Beaute” Cosmopolitan 2012.

Więcej


EAT SkinShock

EAT SkinShock to zabiegi będące rodzajem masażu, wykonywane, służącą do tego głowicą, przy użyciu kombinacji fal akustycznych i elektrycznych. Zarazem jest to rewolucyjne rozwiązanie do nieinwazyjnego ujędrniania skóry.

Więcej


Hydrabrazja / HydraFacial

Hydrabrazja to kolejny krok w ewolucji dermabrazji - hydradermabrazja. To prawdziwa rewolucja w dermabrazji i całkiem nowa jakość w technikach estetycznych - połączenie peelingu z jednoczesną aplikacją specjalistycznych substancji aktywnych, np. activ-4™, beta-hd™, antiox-6™ lub serum: TNS™, oraz DermaBuilder™(z efektem botoksu!)

Więcej


LASER NEODYMOWO-YAGOWY (Nd-Yag) typu Q-switched

Laser jest urządzeniem wytwarzającym światło, które różni się od światła zwyczajnego. Zwyczajne światło które widzimy jako białe, w rzeczywistości jest mieszaniną wielu promieni o różnych długościach fali, natomiast światło lasera jest monochromatyczne (jednobarwne), czyli składa się wyłącznie z promieni o jednakowej długości fali i jest widoczne w postaci równoległej wiązki o bardzo „czystym” kolorze.

Więcej


SYSTEM LASEROWY E-light VPL i IPL-SHR

Zabieg z użyciem E-light VPL
Zastosowania systemu VPL™

Więcej


RF-THERMOCOOL

RF – Thermocool posiada głowicę typu Bipolar z trzema różnej wielkości końcówkami do zabiegów na twarz i ciało.

Więcej

Wszelkie prawa zastrzeżone